Описание характеристики: . Кількість швидкостей: 2. Потужність: 300 Вт. Вага: 0.31 кг. Кількість температурних режимів: 2. Кількість температурних режимів: 2. Виробник: Grunhelm. Тип: Фен-щітка. Довжина кабеля: 1.8 м. Країна виробник: Китай. Розміри (ШхГхВ): 4.1х4.2х32.1 см. • Розмір з підставкою: .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен-щітка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Потужність | 300 Вт кВт |
| Розміри (ШхГхВ) | 4.1х4.2х32.1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴


