Описание характеристики: . Штрих код: . Кількість швидкостей: 2. Потужність: 1600-1800 Вт. Вага: 0.541 кг. Кількість температурних режимів: 2. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Фен. Колір: 165х75х265 мм. Напруга / частота: Білий. Петля для підвішування: Так. Габаритний розмір упаковки: 165х75х265 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.541 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритний розмір упаковки | 165х75х265 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | 165х75х265 мм |
| Країна походження | Китай |
| Напруга/частота | Білий |
| Петля для підвішування | Да |
| Потужність | 1600-1800 Вт кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴


