Описание характеристики: . Штрих код: 6902020100026. Рівень шуму: 30 дБ (L) – 55 дБ (H). Потужність: 45 Вт. Вага: 1.6 кг. Країна походження: Китай. Габарити: 200х200х330 мм. Клас захисту: клас I. Площа зволоження: 16 кв.м. Регулювання зволоження: L (низька) / M (середня) / H (висока) / Turbo.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Очисник |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 200х200х330 мм |
| Клас захисту | клас I |
| Країна походження | Китай |
| Площа зволоження | 16 кв.м |
| Потужність | 45 Вт кВт |
| Регулювання зволоження | L (низька) / M (середня) / H (висока) / Turbo |
| Рівень шуму | 30 дБ (L) – 55 дБ (H) дБ |
| Штрих код | 6902020100026 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 449 ₴


