Описание характеристики: . Штрих код: 6902021055264. Рівень шуму: 34 Дб. Напруга: 220В. Потужність: 25 Вт. Вага: 2.2 кг. Країна походження: Китай. Габарити: 230х215х285 мм. Об'єм резервуару для води: 2 л. Площа зволоження: 25 – 30 м2. Світлова індикація роботи: Так. Автовідключення без води: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Зволожувач |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 2.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення без води | Да |
| Габарити | 230х215х285 мм |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм резервуару для води | 2 л |
| Площа зволоження | 25 – 30 м2 |
| Світлова індикація роботи | Да |
| Штрих код | 6902021055264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 669 ₴


