Описание характеристики: . Штрих код: 6902022046261. Рівень шуму: 35 Дб. Напруга: 220В. Потужність: 30 Вт. Вага: 1.28 кг. Країна походження: Китай. Габарити: 245х180х330 мм. Об'єм резервуару для води: 4.5 л. Час безперервної роботи: до 20 годин. Площа зволоження: 40 кв.м. Регулювання зволоження: Механічне. Світлова індикація роботи: Так. Автовідключення без води: Так. Датчик рівня води: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1.28 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення без води | Да |
| Час безперервної роботи | до 20 годин |
| Габарити | 245х180х330 мм |
| Датчик рівня води | Да |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм резервуару для води | 4.5 л |
| Площа зволоження | 40 кв.м |
| Регулювання зволоження | Механічне |
| Світлова індикація роботи | Да |
| Штрих код | 6902022046261 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴


