Обігрівач Керамічний панельний, білий, 1000 Вт, 1200х600х12 мм (EMBY)
4 707 ₴
- В наявності
- Код: СНТ-1000
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Конвектор. Штрих код: 4820001237009. Вага: 23 кг. Захист від перегріву: Так. Термостат: Є. Додатково: Індикатор роботи. Виробник: EMBY. Країна походження: Україна. Гарантія: 5 років. Тип: Керамічний. Габарити: 60 х 120 х 1,2 см. Напруга мережі: 220 В / 50 Гц. Макс. потужність: 1 кВт. Площа приміщення: 20 м². Монтаж: Настінний. • Розмір з підставкою: Гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Тип встановлення | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 60 х 120 х 1,2 см |
| Гарантія, міс | 5 років |
| Гарантія | 5 років |
| Додатково | Індикатор роботи |
| Захист від перегрівання | Да |
| Комплектація | Конвектор |
| Країна походження | Україна |
| Макс. потужність | 1 кВт |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Термостат | Є |
| Тип | Керамічний |
| Штрих код | 4820001237009 |
| • Розмір з підставкою | Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 707 ₴


