Штрих код: 8690001237233. Потужність: 1800 Вт. Вага: 4 кг. Нагрівальний елемент: Інфрачервона лампа (всередині спіраль). Застосування: Для дому, для квартири. Виробник: KUMTEL. Країна походження: Туреччина. Гарантія: 1 рік. Габарити: (В/Ш/Г): 840x200x100 мм. Напруга мережі: 220 В / 50 Гц. Площа обігріву: 25 – 30 м2. Тип установки: Підлоговий. Захист: Захист від перегріву, Відключення при перекиданні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | (В/Ш/Г): 840x200x100 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист | Захист від перегріву, Відключення при перекиданні |
| Країна походження | Туреччина |
| Нагрівальний елемент | Інфрачервона лампа (всередині спіраль) |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Площа обігрівання | 25 – 30 м2 |
| Застосування | Для дому, для квартир |
| Штрих код | 8690001237233 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 079 ₴


