Обігрівач Інфрачервоний - LX-2832 (1,5кВт) (KUMTEL)
1 102 ₴
- В наявності
- Код: LX-2832
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Функції: Кількість режимів – 2 (750 Вт. 1500 Вт.). Штрих код: 8690001237257. Потужність: 1500 Вт. Вага: 2.1 кг. Регулювання потужності: Є. Нагрівальний елемент: Інфрачервона лампа (всередині спіраль). Застосування: Для дому. Для квартири. Виробник: KUMTEL. Країна походження: Туреччина. Гарантія: 1 рік. Габарити: 440х570х230 мм. Площа обігріву: 20 – 25 м2. Тип установки: Підлоговий. Захист: Захист від перегріву. Відключення при перекиданні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 440х570х230 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Застосування | Для дому. Для квартир |
| Захист | Захист від перегріву. Відключення при перекиданні |
| Країна походження | Туреччина |
| Нагрівальний елемент | Інфрачервона лампа (всередині спіраль) |
| Площа обігрівання | 20 – 25 м2 |
| Потужність | 1500 Вт кВт |
| Регулювання потужності | Є |
| Функції | Кількість режимів – 2 (750 Вт. 1500 Вт.) |
| Штрих код | 8690001237257 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102 ₴


