Описание характеристики: . Комплектація: Конвектор. Штрих код: 4820001228205. Вага: 4 кг. Захист від перегріву: Так. Термостат: Є. Додатково: Підходить для обігріву дач, гаражів, складів; Миттєве нагрівання; Вбудовані ручки для зручного переміщення; Регульований термостат; Безшумна робота; Контрольна лампочка; Захист від перегріву; Можливий настінний монтаж (до комплекту входять необхідні фіксатори);. Виробник: ЕЛНА. Країна походження: Україна. Гарантія: 2 роки. Тип: Конвектор. Габарити: 45.5х60х8 см. Напруга мережі: 220 В / 50 Гц. Макс. потужність: 2 кВт. Площа приміщення: 20 м². Монтаж: Підлоговий/Настінний. • Розмір з підставкою: Гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 45.5х60х8 см |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Захист від перегрівання | Да |
| Комплектація | Конвектор |
| Країна походження | Україна |
| Макс. потужність | 2 кВт |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Термостат | Є |
| Тип | Конвектор |
| Штрих код | 4820001228205 |
| • Розмір з підставкою | Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴


