Теплова гармата електрична - BGP1606-03 3,0/0,3 (230В) ТП Р (ТЕРМІЯ)
2 129 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: . Продуктивність: 200 м3/г. Потужність: 3 кВт. Вага: 2.4 кг. Виробник: ТЕРМІЯ. Гарантія: 1 рік. Тип: Газовий. Габарити: 200х220х280 мм. Клас інструменту: Професійний. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг кг |
| Габарити | 200х220х280 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Клас інструменту | Професійний |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 3 кВт кВт |
| Продуктивність | 200 м3/г куб. м/хв |
| Тип | Газовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 129 ₴


