Теплова гармата електрична - TDS 20C, 3кВт, 180 м3/год (TROTEC)
3 005 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6990001235409. Продуктивність: 180 м³/год. Тип управління: ручне, 3 режими роботи: продування / 1,5 кВт / 3 кВт. Вага: 3 кг. Термостат: Так. Матеріал виготовлення: метал. Виробник: TROTEC. Країна походження: Німеччина. Тип: Електричний. Габарити: 200x200х250 мм. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220 В / 50 Гц. Мережевий шнур: 1,3 м. Теплова потужність: 3 кВт. Спосіб нагрівання: Прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 200x200х250 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Мережевий шнур | 1,3 м |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Продуктивність | 180 м³/год куб. м/хв |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Тип керування | ручне, 3 режими роботи: продування / 1,5 кВт / 3 кВт |
| Штрих код | 6990001235409 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 005 ₴


