Теплова гармата електрична - TDS 10M, 2кВт, 100 м3/год (TROTEC)
1 655 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6990001235386. Продуктивність: 100 м³/година. Тип управління: ручне, 2 режими роботи: / 1 кВт / 2 кВт. Вага: 1,5 кг. Термостат: Так. Матеріал виготовлення: метал. Виробник: TROTEC. Країна походження: Німеччина. Тип: Електричний. Габарити: 130х165х225 мм. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220 В / 50 Гц. Мережевий шнур: 1,3 м. Теплова потужність: 2 кВт. Спосіб нагрівання: Прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,5 кг кг |
| Габарити | 130х165х225 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Мережевий шнур | 1,3 м |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Продуктивність | 100 м³/година куб. м/хв |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Теплова потужність | 2 кВт кВт |
| Термостат | Да |
| Тип | Електричний |
| Тип керування | ручне, 2 режими роботи: / 1 кВт / 2 кВт |
| Штрих код | 6990001235386 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 655 ₴


