Теплова гармата електрична - GPH 5R (5кВт, 380В) (GRUNHELM)
5 118 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6906524901257. Продуктивність: 388 м3/г. Потужність: 5 кВт. Вага: 7,8 кг. Термостат: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електричний. Габарити: 320 х 320 х 370 мм. Кількість фаз: 3. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 380 В – 50 Гц. Теплова потужність: 5 кВт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Теплова потужність | 5 кВт |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 320 х 320 х 370 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга мережі | 380 В — 50 Гц |
| Потужність | 5 кВт кВт |
| Продуктивність | 388 м3/г куб. м/хв |
| Штрих код | 6906524901257 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 118 ₴


