Теплова гармата електрична - GPH-3000 (3.0кВт, 220В) (GRUNHELM)
2 370 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6906524901288. Продуктивність: 210 м3/г. Потужність: 3 кВт. Вага: 4,1 кг. Термостат: Так. Матеріал виготовлення: Нагрівальний елемент із нержавіючої сталі. Додатково: Захист від перегрівуРежим вентиляції. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електричний. Габарити: 265х325х350 мм. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220 В – 50 Гц. Теплова потужність: 3 кВт. Спосіб нагрівання: Прямий. Діаметр обігріву: 54 м2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 265х325х350 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Додатково | Захист від перегрівуРежим вентиляції |
| Діаметр обігріву | 54 м2 |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Нагрівальний елемент із нержавіючої сталі |
| Напруга мережі | 220 В — 50 Гц |
| Потужність | 3 кВт кВт |
| Продуктивність | 210 м3/г куб. м/хв |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Штрих код | 6906524901288 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴


