Теплова гармата електрична - РТС-2000R (2.0кВт, 220В) (GRUNHELM)
1 401 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6906524901301. Продуктивність: 218 м3/г. Потужність: 2000 Вт. Вага: 2.1 кг. Термостат: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електричний. Габарити: 220 х 160 х 260 см. Кількість фаз: 1. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220 В – 50 Гц. Теплова потужність: 2 кВт. Спосіб нагрівання: Прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 220 х 160 х 260 см |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга мережі | 220 В — 50 Гц |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Продуктивність | 218 м3/г куб. м/хв |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Штрих код | 6906524901301 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 401 ₴


