Продуктивність: 249 м3/г. Потужність: 3000 Вт. Вага: 3 кг. Термостат: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електричний. Габарити: 220х160х260 см. Кількість фаз: 1. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220 В – 50 Гц. Спосіб нагрівання: Прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 220х160х260 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Кількість фаз | 1 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В — 50 Гц |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 047 ₴


