Описание характеристики: . Штрих код: . Продуктивність: 541 м3/г. Потужність: 5000 Вт. Вага: 4.6 кг. Термостат: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електричний. Габарити: 300х290 х350 мм. Кількість фаз: 1. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 380 В. Спосіб нагрівання: Прямий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 300х290х350 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Кількість фаз | 1 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 380 В |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Термостат | Да |
| Тип | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 579 ₴


