Описание характеристики: . Штрих код: . Продуктивність: 158 м3/г. Потужність: 2000 Вт. Вага: 1.4 кг. Термостат: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електричний. Габарити: 195х150х235 мм. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220 В. Спосіб нагрівання: Прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 195х150х235 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 077 ₴


