Теплова гармата електрична - РТС-2000S (2.0кВт, 220В) (GRUNHELM)
1 239 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: . Продуктивність: 158 м3/г. Потужність: 2000 Вт. Вага: 1.6 кг. Термостат: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електричний. Габарити: 195х170х225 мм. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220 В. Спосіб нагрівання: Прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 195х170х225 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Продуктивність | 158 м3/г куб. м/хв |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239 ₴


