Теплова гармата електрична - РТС-3000 (3.0кВт, 220В) (GRUNHELM)
2 047 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: . Продуктивність: 158 м3/г. Потужність: 3000 Вт. Вага: 3.6 кг. Термостат: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електричний. Габарити: 240х235х255 мм. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220 В. Теплова потужність: 2 кВт. Спосіб нагрівання: Прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 240х235х255 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 3000 Вт кВт |
| Продуктивність | 158 м3/г куб. м/хв |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 047 ₴


