Тепловентилятор спіральний - LX-6331, (1000/2000Вт, 220В)
536 ₴
- В наявності
- Код: LX-6331
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8690001237219. Потужність: 1000 Вт/2000 Вт. Тип нагрівача: Спіральний. Виробник: KUMTEL. Країна походження: Туреччина. Гарантія: 1 рік. Габарити: 290х240х168. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Вага нетто: 2 кг. Площа обігріву: 20 – 25 кв.м. Вентилятор: Є.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 2 кг |
| Вентилятор | Є |
| Габарити | 290х240х168 |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Туреччина |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Площа обігрівання | 20 – 25 кв.м |
| Потужність | 1000 Вт/2000 Вт кВт |
| Тип нагрівача | Спіральний |
| Штрих код | 8690001237219 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536 ₴


