Тепловентилятор спіральний - FH-06 (1000/2000Вт, 220В)
612 ₴
- В наявності
- Код: FH-06
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902019311068. Потужність: 2000 Вт. Тип нагрівача: Спіральний. Терморегулятор: +. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Габарити: 235х140х270 мм. Напруга мережі: 220 В. Вага нетто: 0,9 кг. Вага брутто: 1,1 кг. Площа обігріву: 22 кв.м. Вентилятор: +.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1,2 кг |
| Вага нетто | 0,9 кг |
| Вентилятор | + |
| Габарити | 235х140х270 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В |
| Площа обігрівання | 22 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Терморегулятор | + |
| Тип нагрівача | Спіральний |
| Штрих код | 6902019311068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612 ₴


