Тепловентилятор керамічний - PTC-905A (750/1500Вт, 220В)
1 020 ₴
- В наявності
- Код: PTC-905A
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис характеристики:. Комплектація: - Тепловентилятор- Інструкція- Гарантійний талон. Колір виробу: сріблястий. Штрих код: 6907063636389. Вага в упаковці, кг: 1,6 кг
. Дисплей: ні. Режим роботи: обігрівання, охолодження. Тип монтажу: підлоговий, настільний. Потужність: 750 / 1500 Вт. додаткові характеристики: режима работы: вентилятор, тепло (750/1500 Вт)
Вимикання під час перекидання
Висока теплопродуктивність
Захист від перегрівання
Корпус із термостійкого пластику. Тип нагрівача: Керамічний. Потужність всмоктування, Вт: 750/1500 Вт. Терморегулятор: Так. Вага без підставки: 1,35
. Таймер: ні. Автоматичне вимкнення у разі перекидання: Є. Нагрувальний елемент: керамічний. Пульт: немає. Рекомендована площа обслуговування: 15 м2. Ручка: є. Термостат: є. Додатково: Функція обертання. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Габариті: 210х164х278 мм. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Вага нетто: 1.35 кг. Вага брутто: 1.6 кг. Площа обігріву: 15 кв.м. Вентилятор: Так.
. Дисплей: ні. Режим роботи: обігрівання, охолодження. Тип монтажу: підлоговий, настільний. Потужність: 750 / 1500 Вт. додаткові характеристики: режима работы: вентилятор, тепло (750/1500 Вт)
Вимикання під час перекидання
Висока теплопродуктивність
Захист від перегрівання
Корпус із термостійкого пластику. Тип нагрівача: Керамічний. Потужність всмоктування, Вт: 750/1500 Вт. Терморегулятор: Так. Вага без підставки: 1,35
. Таймер: ні. Автоматичне вимкнення у разі перекидання: Є. Нагрувальний елемент: керамічний. Пульт: немає. Рекомендована площа обслуговування: 15 м2. Ручка: є. Термостат: є. Додатково: Функція обертання. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Габариті: 210х164х278 мм. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Вага нетто: 1.35 кг. Вага брутто: 1.6 кг. Площа обігріву: 15 кв.м. Вентилятор: Так.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення у разі перекидання | Є |
| Вага брутто | 1.6 кг |
| Вага нетто | 1.35 кг |
| Вентилятор | Да |
| Вага (без підставки) | 1,35<br /> |
| Вага в пакованні, кг | 1,6 кг<br /> |
| Висота, мм | 210 |
| Габарити | 210х164х278 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина, мм | 164 |
| Додатково | Функція обертання |
| Комплектація | - Тепловентилятор- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Потужність всмоктування, Вт | 750/1500 Вт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Площа обігрівання | 15 кв.м |
| Потужність | 750 / 1500 Вт кВт |
| Пульт | Немає |
| Режим роботи | обігрівання, охолодження |
| Рекомендована площа обслуговування | 15 м2 |
| Ручка | Є |
| Термостат | Да |
| Тип монтажа | підлоговий, настільний |
| Тип нагрівача | Керамічний |
| Цвет изделия | сріблястий |
| Ширина, мм | 278 |
| Штрих код | 6907063636389 |
| Додаткові характеристики | режими роботи: вентилятор, тепло (750/1500 Вт)<br/>Вимикання у разі перекидання<br/>Висока теплопродуктивність<br/>Захист від перегрівання<br/>Корпус із термостійкого пластику |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴


