Тепловентилятор електричний - FH-04 (1000/2000Вт, 220В)
484 ₴
- В наявності
- Код: FH-04
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Тепловентилятор. Цвет изделия: белый. Штрих код: 6907063636341. Вес в упаковке, кг: 1,1 кг. Дисплей: нет. Режим роботи: обогрев, охлаждение. Тип монтажа: напольный, настольный. Потужність: 1800 – 2000 Вт. додаткові характеристики: режима работы: вентилятор, тепло (750/1500 Вт)
Высокая теплопроизводительность
Защита от перегрева
Корпус из термостойкого пластика. Тип нагрівача: Спіральний. Мощность всасывания, Вт: 1000/2000 Вт. Терморегулятор: Так. Вес без подставки: 0,9
. Таймер: нет. Автоматическое отключение при опрокидывании: Ні. Нагрівальний елемент: спиральный. Пульт: нет. Рекомендованная площадь обслуживания: 20 м2. Ручка: есть. Термостат: есть. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Габарити: 235х140х270 мм. Напруга мережі: 220 - 240В. Вага нетто: 0.9 кг. Вага брутто: 1.1 кг. Площа обігріву: 20 кв.м. Вентилятор: Так. • Розмір з підставкою: - Гарантійний талон.
Высокая теплопроизводительность
Защита от перегрева
Корпус из термостойкого пластика. Тип нагрівача: Спіральний. Мощность всасывания, Вт: 1000/2000 Вт. Терморегулятор: Так. Вес без подставки: 0,9
. Таймер: нет. Автоматическое отключение при опрокидывании: Ні. Нагрівальний елемент: спиральный. Пульт: нет. Рекомендованная площадь обслуживания: 20 м2. Ручка: есть. Термостат: есть. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Габарити: 235х140х270 мм. Напруга мережі: 220 - 240В. Вага нетто: 0.9 кг. Вага брутто: 1.1 кг. Площа обігріву: 20 кв.м. Вентилятор: Так. • Розмір з підставкою: - Гарантійний талон.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення у разі перекидання | Немає |
| Вага брутто | 1.1 кг |
| Вага нетто | 0.9 кг |
| Вентилятор | Да |
| Вага (без підставки) | 0,9<br /> |
| Вага в пакованні, кг | 1,2 кг |
| Висота, мм | 230 |
| Габарити | 235х140х270 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина, мм | 140 |
| Комплектація | - Тепловентилятор |
| Країна походження | Китай |
| Потужність всмоктування, Вт | 1000/2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | спіральний |
| Напруга мережі | 220 - 240В |
| Площа обігрівання | 20 кв.м |
| Потужність | 1800 — 2000 Вт кВт |
| Пульт | Немає |
| Режим роботи | обігрівання, охолодження |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м2 |
| Ручка | Є |
| Термостат | Да |
| Тип монтажа | підлоговий, настільний |
| Тип нагрівача | Спіральний |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина, мм | 267 |
| Штрих код | 6907063636341 |
| Додаткові характеристики | режими роботи: вентилятор, тепло (750/1500 Вт)<br/><br/>Висока теплопродуктивність<br/>Захист від перегрівання<br/>Корпус із термостійкого пластику |
| • Розмір з підставкою | Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴


