Вентилятор підлоговий (18 дюймів, 3 швидкості,1,25м, 3 лопасті) 3 в 1 - GFS-4531 (GRUNHELM)
1 039 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Кількість швидкостей: 3. Потужність: 50 Вт. Вага: 4.5 кг. Тип: Підлоговий. Колір: Белий. Діаметр: 460 мм. габаритні розміри: 620х170х500 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 460 мм мм |
| Колір | Белий |
| Потужність | 50 Вт кВт |
| Тип | Підлоговий |
| Габаритні розміри | 620х170х500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039 ₴


