Рівень шуму: 80 дБ. Напруга: 3.7 В. Вага: 0.451 кг. Матеріал корпуса: Пластик. Акумулятор: 800 мАг. Додатково: Розмір динаміка - 50 мм*2;. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Тип: Портативна колонка. Габарити: 76х76х160 мм. Колір: Зелений. живлення: Акумулятор. Час роботи: 3-4 години. Час зарядки: 2 години. Країна виробник: Китай. Частота: 200 Гц - 20 КГц. Інтерфейс підключення: Bluetooth 5.0. • Розмір з підставкою: Бездротовий робочий діапазон - 10 м;.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.451 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акумулятор | 800 мАг |
| Габарити | 76х76х160 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Розмір динаміка - 50 мм*2; |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 3.7 В |
| Рівень шуму | 80 дБ дБ |
| Тип | Портативна колонка |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи | 3-4 години |
| Частота | 200 Гц - 20 КГц Гц |
| Живлення | Акумулятор |
| • Розмір з підставкою | Бездротовий робочий діапазон - 10 м; |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴


