Портативна колонка GW-441-BL (GRUNHELM)
4 317 ₴
- В наявності
- Код: GW-441-BL
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Портативна колонкаІнструкція. Штрих код: 6902072650531. Особливості: Бездротове підключення: Bluetooth V5.0 Максимальна потужність: 40W Вбудований мікрофон Вхідний дзвінок Водозахист IPX5 Мікро - SD слот картки пам'яті AUX, USB Type-C і лінійний вхід EQ - приміщення / вулиця. Матеріал корпуса: Пластик. Акумулятор: 3600 mAh. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Тип: Портативна колонка. Габарити: 390 х 137 х 175 мм. Колір: Чорний. живлення: Акумулятор. Час роботи: до 4 годин. Країна виробник: Китай. Мікрофон: Так. Інтерфейс підключення: Bluetooth V5.0, Micro SD, USB Type-C, AUX. Відстань передачі: 10 м. Вихідна потужність: 40 Вт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth V5.0, Micro SD, USB Type-C, AUX |
| Акумулятор | 3600 mAh |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити | 390 х 137 х 175 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Портативна колонкаІнструкція |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Мікрофон | Да |
| Особливості | Бездротове підключення: Bluetooth V5.0 Максимальна потужність: 40W Вбудований мікрофон Вхідний дзвінок Водозахист IPX5 Мікро - SD слот картки пам'яті AUX, USB Type-C і лінійний вхід EQ - приміщення / вулиця |
| Тип | Портативна колонка |
| Час роботи | до 4 годин |
| Штрих код | 6902072650531 |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 317 ₴


