Портативна колонка GW-4239-BM (GRUNHELM)
1 586 ₴
- В наявності
- Код: GW-4239-BM
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Портативна колонка. Особливості: Розмір динаміка 102 ммх2.. Матеріал корпуса: Пластик. Акумулятор: 1800 mAh. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Тип: Портативна колонка. Габарити: 176 х176 х 420 мм. Колір: Чорний. живлення: Акумулятор. Час роботи: до 6 годин. Країна виробник: Китай. Мікрофон: Так. Інтерфейс підключення: Bluetooth, USB, AUX. Відстань передачі: 10 м. Вихідна потужність: 74 Вт. • Розмір з підставкою: LED дисплей. Розмвр колонки: 176х176х420 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth, USB, AUX |
| Акумулятор | 1800 mAh |
| Вихідна потужність | 74 Вт |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити | 176 х176 х 420 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Портативна колонка |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Мікрофон | Да |
| Особливості | Розмір динаміка 102 ммх2. |
| Розмвр колонки | 176х176х420 мм. |
| Тип | Портативна колонка |
| Час роботи | до 6 годин |
| Живлення | Акумулятор |
| • Розмір з підставкою | LED дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 586 ₴


