Портативна колонка GW-311-BL (GRUNHELM)
1 320 ₴
- В наявності
- Код: GW-311-BL
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Портативна колонкаІнструкція. Штрих код: 6902072620237. Особливості: Бездротове підключення: Bluetooth V5.0 Максимальна потужність: 9W Компактний розмір МікроSD слот картки пам'яті AUX і USB вхід FM. Матеріал корпуса: Пластик. Акумулятор: 1500 mAh. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Тип: Портативна колонка. Габарити: 287 х 112 х 127мм. Колір: Чорний. живлення: Акумулятор. Час роботи: до 4 годин. Країна виробник: Китай. Інтерфейс підключення: Bluetooth V5.0, Micro SD, USB Flash, AUX. Відстань передачі: 10 м. Вихідна потужність: 9 Вт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth V5.0, Micro SD, USB Flash, AUX |
| Акумулятор | 1500 mAh |
| Вихідна потужність | 9 Вт |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити | 287 х 112 х 127мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Портативна колонкаІнструкція |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Особливості | Бездротове підключення: Bluetooth V5.0 Максимальна потужність: 9W Компактний розмір МікроSD слот картки пам'яті AUX і USB вхід FM |
| Тип | Портативна колонка |
| Час роботи | до 4 годин |
| Штрих код | 6902072620237 |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴


