Портативна колонка GW-321-BL (GRUNHELM)
3 100 ₴
- В наявності
- Код: GW-321-BL
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Портативна колонкаІнструкція. Штрих код: 6902072640433. Особливості: Бездротове підключення: BluetoothМаксимальна потужність: 14WКомпактний розмірВбудований мікрофонВхідний дзвінокВодозахист IPX6Мікро - SD слот картки пам'ятіAUX, USB вхід та лінійний вхідFMОптимізована під Google Assistant, SiriRGB підсвічування. Акумулятор: 3600 mAh. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Тип: Портативна колонка. Габарити: 283 х 123 х 126 мм. Колір: Чорний. живлення: Акумулятор. Час роботи: до 4 годин. Країна виробник: Китай. Мікрофон: Так. Інтерфейс підключення: Bluetooth, Micro SD, USB Flash, AUX. Відстань передачі: 10 м. Вихідна потужність: 14 Вт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth, Micro SD, USB Flash, AUX |
| Акумулятор | 3600 mAh |
| Вихідна потужність | 14 Вт |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити | 283 х 123 х 126 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Портативна колонкаІнструкція |
| Мікрофон | Да |
| Особливості | Бездротове підключення: BluetoothМаксимальна потужність: 14WКомпактний розмірВбудований мікрофонВхідний дзвінокВодозахист IPX6Мікро - SD слот картки пам'ятіAUX, USB вхід та лінійний вхідFMОптимізована під Google Assistant, SiriRGB підсвічування |
| Тип | Портативна колонка |
| Час роботи | до 4 годин |
| Штрих код | 6902072640433 |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴


