Power Bank, Портативна батарея 10.000 mAh, білий - GP-03AW (GRUNHELM)
632 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: . Вага: 220 г. Матеріал корпуса: Пластик. Довжина: 140 мм. Колір: Білий. Ємність акумулятора: 10000 мА·год. Висота: 17 мм. Час заряджання акумулятора: 4 години. Захист: від короткого замикання, від перезарядки, від перерозрядки, від перевантаження. Швидка зарядка: Qualcomm 2.0. Конверсія: 90%. Вхідні порти: Micro USB, Type C. Вихідні порти: 2xUSB. Ширина вскмоктуючої насадки: 68 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 мА·год |
| Висота, мм | 17 мм |
| Вихідні порти | 2xUSB |
| Вхідні порти | Micro USB, Type C |
| Довжина, мм | 140 мм |
| Захист | від короткого замикання, від перезарядки, від перерозрядки, від перевантаження |
| Конверсія | 90% |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Час заряджання акумулятора | 4 години |
| Швидке заряджання | Qualcomm 2.0 |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 68 мм |
| Ширина, мм | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴


