Power Bank, Портативна батарея 10.000 mAh, чорний - GP-45AB-WQC (GRUNHELM)
1 258 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вага: 406 г. Матеріал корпуса: Пластик. Довжина: 146 мм. Колір: Чорний. Ємність акумулятора: 10000 мА·год. Висота: 28 мм. Час заряджання акумулятора: 10 годин. Захист: від короткого замикання, від перезарядки, від перерозрядки, від перевантаження. Швидка зарядка: Quick Charge 3.0. Конверсія: 90%. Вхідні порти: Micro USB, Type C. Вихідні порти: 1xUSB, Type C. Ширина вскмоктуючої насадки: 71 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 406 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 мА·год |
| Висота, мм | 28 мм |
| Вихідні порти | 1xUSB, Type C |
| Вхідні порти | Micro USB, Type C |
| Довжина, мм | 146 мм |
| Захист | від короткого замикання, від перезарядки, від перерозрядки, від перевантаження |
| Конверсія | 90% |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Час заряджання акумулятора | 10 годин |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 71 мм |
| Ширина, мм | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 258 ₴


