Описание характеристики: . Напруга: 5В/1А. Підсвічування: LED. Потужність: 3 Вт х2. Вага: 730 г. Виробник: Grunhelm. Матеріал: ABS+метал. Довжина кабеля: 1300 мм. Колір: Чорний. Частота: 150Гц-20кГц. Розмір: 400х68х70 мм. Інтерфейс підключення: USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид товару | Саундбар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Вага | 730 г кг |
| Довжина кабеля | 1300 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS+метал |
| Напруга | 5В/1А |
| Потужність | 3 Вт х2 кВт |
| Підсвітка | LED |
| Розмір | 400х68х70 мм |
| Частота | 150Гц-20кГц Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 163 ₴


