Посудомийна машина GDW 145 MG 45 см. (GRUNHELM)
13 279 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функції: Інтенсивна/еко/90 хв/швидка 30 хв. Тип управління: Електронне. Рівень шуму: 49 дБ. Клас енергоспоживання: А++. Напруга: 220В. Потужність: 1900 Вт. Вага: 34.5 кг. Додатково: Затримка запуску. Виробник: Grunhelm. Габарити: 448х550х820 мм. Колір: Чорний/сірий. Країна виробник: Китай. Вид: Вузька. Індикація: Наявність ополіскувача/наявності солі/режимів роботи. Тип установки: Вбудований. Місткість комплектів посуду: 9. Витрата води за цикл/рік: 9 л/2520 л. Споживання електроенергії за цикл/рік: 0.739 кВт/211.0 кВт/рік. Внутрішнє обладнання: -Кошик для столових приладів. Таймер відстрочки старту: 3/6/9 годин. Звуковий сигнал завершення програми: Так. Система фільтрації, що самоочищається: Ні. Захист від протікання: Система "Aquastop". • Розмір з підставкою: -Нижній кошик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Наявність ополіскувача/наявності солі/режимів роботи |
| Тип | Вузька |
| Витрата води за цикл/рік | 9 л/2520 л |
| Внутрішнє обладнання | -Кошик для столових приладів |
| Габарити | 448х550х820 мм |
| Додатково | Затримка запуску |
| Захист від протікання | Система "Aquastop" |
| Звуковий сигнал завершення програми | Да |
| Колір | Чорний/сірий |
| Місткість комплектів посуду | 9 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1900 Вт кВт |
| Система фільтрації, що самоочищається | Немає |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.739 кВт/211.0 кВт/рік |
| Таймер відстрочки старту | 3/6/9 годин |
| Тип встановлення | Вбудований |
| Функції | Інтенсивна/еко/90 хв/швидка 30 хв |
| • Розмір з підставкою | -Нижній кошик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 279 ₴


