Варильна поверхня GPG 3356 BF газ нерж.сталь доміно (GRUNHELM)
4 179 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 2. Матеріал поверхні: Нержавіюча сталь. Штрих код: 6902020208203. Тип управління: Поворотні перемикачі. Кількість програм: 0. Виробник: Grunhelm. Тип: Варильна поверхня. Колір: Нержавіюча сталь. Висота: 90 мм. Глибина: 300 мм. Тип варильної поверхні: Газова. Тип грат: Чавун. Газ контроль: Так. Електронне запалювання поверхні: Так. Ширина вскмоктуючої насадки: 510 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 90 мм |
| Газ контроль | Да |
| Електронне запалювання поверхні | Да |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість конфорок | 2 |
| Кількість програм | 0 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип грат | Чавун |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 510 мм |
| Ширина, мм | 510 мм |
| Штрих код | 69020208203 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 179 ₴


