Варильна поверхня GPI 995 B індукц. 4 конф FLEXI (GRUNHELM)
10 069 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 4. Матеріал поверхні: Загартоване скло. Функції: 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), розпізнавання посуду, індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу. Штрих код: 6902201962221. Тип управління: Сенсорний. Кількість програм: 9. Виробник: Grunhelm. Тип: Варильна поверхня. Колір: Чорний. Висота: 55 мм. Глибина: 520 мм. Тип варильної поверхні: Індукційна. Потужність конфорок: 2х190мм 2000Вт, booster 2600Вт. Ширина вскмоктуючої насадки: 590 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Тип | Індукційна |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 55 мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість програм | 9 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Потужність конфорок | 2х190 мм 2000 Вт, booster 2600 Вт |
| Тип варильної поверхні | Індукційна |
| Тип керування | Сенсорний |
| Функції | 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), розпізнавання посуду, індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 590 мм |
| Ширина, мм | 590 мм |
| Штрих код | 6902201962221 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 069 ₴


