Варильна поверхня GPI 823 B індукц. 4 конф. (GRUNHELM)
8 899 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Вид поверхности: индукционная. Габариты (ВхШхГ), мм: 55х590х520. Габариты упаковки (ВхШхГ), мм: 110х680х580. Диаметр и мощность конфорок: Передняя левая конфорка: диаметром 16 см, мощность 1.5 кВт Передняя правая конфорка: диаметром 21 см, мощность 2.6 кВт Задняя правая конфорка: диаметром 21 см, мощность 2.6 кВт Задняя левая конфорка: диаметром 16 см, мощность 1.5 кВт. Кількість конфорок: 4. Комплектація: інструкція, монтажний комплект. Максимальная мощность подключения: 8200 Вт. Матеріал поверхні: Загартоване скло. Наличие вилки: нет. Наличие шнура питания: Так. Размеры ниши для встраивания (ВхШхГ), мм: 560х490. Расположение панели управления: фронтальное. Тип нагревательных элементов (конфорки): индукционные. Управління: сенсор слайдер. Функції: 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), розпізнавання посуду, індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу. Цвет изделия: черный. Штрих код: 6902019908237. Вес в упаковке, кг: 10.2. Тип управління: Сенсорний. Виробник: Grunhelm. Тип: Варильна поверхня. Колір: Чорний. Висота: 55 мм. Глибина: 520 мм. Тип варильної поверхні: Індукційна. Потужність конфорок: 2Х (210мм, 2000Вт) 2Х (160мм, 1500Вт). Автоматичний розпалювання поверхні: Так. Ширина вскмоктуючої насадки: 590 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Тип | Індукційна |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний розпалювання поверхні | Да |
| Вага в пакованні, кг | 10.2 |
| Вид поверхні | індукційна |
| Висота, мм | 110 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 55х590х520 |
| Габарити паковання (ВхШхГ), мм | 110х680х580 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва конфорка: діаметром 16 см, потужність 1.5 кВт Передня права конфорка: діаметром 21 см, потужність 2.6 кВт Задня права конфорка: діаметром 21 см, потужність 2.6 кВт Задня ліва конфорка: діаметром 16 см, потужність 1.5 кВт |
| Довжина, мм | 580 |
| Комплектація | інструкція, монтажний комплект |
| Кількість конфорок | 4 |
| Максимальна потужність під'єднання | 8200 Вт |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Наявність вилки | Немає |
| Наявність шнура живлення | Да |
| Потужність конфорок | 2Х (210 мм, 2000 Вт) 2Х (160 мм, 1500 Вт) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ), мм | 560х490 |
| Розташування панелі керування | фронтальне |
| Тип варильної поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | індукційні |
| Тип керування | Сенсорний |
| Керування | сенсор слайдер |
| Функції | 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), розпізнавання посуду, індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу |
| Цвет изделия | Чорний |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 590 мм |
| Ширина, мм | 590 мм |
| Штрих код | 6902019908237 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 899 ₴


