Варильна поверхня GPI 523 B індукц. 2 конф. (GRUNHELM)
4 929 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Вид поверхности: индукционная. Габариты (ВхШхГ), мм: 55х288х520. Габариты упаковки (ВхШхГ), мм: 110х350х580. Диаметр и мощность конфорок: Передняя конфорка: диаметром 16 см, мощность 1.5 кВт Задняя конфорка: диаметром 21 см, мощность 2.6 кВт. Кількість конфорок: 2. Комплектація: інструкція, монтажний комплект. Максимальная мощность подключения: 4100 Вт. Матеріал поверхні: Склокераміка. Наличие вилки: нет. Наличие шнура питания: Так. Размеры ниши для встраивания (ВхШхГ), мм: 268х500. Расположение панели управления: фронтальное. Тип нагревательных элементов (конфорки): индукционные. Управління: сенсор. Функції: 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), розпізнавання посуду, індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу. Цвет изделия: черный. Штрих код: 6902019905236. Вес в упаковке, кг: 5.8. Тип управління: Сенсорний. Потужність підключення: 3500 Вт. Виробник: Grunhelm. Тип: Варильна поверхня. Колір: Чорний. Висота: 55 мм. Глибина: 288 мм. Тип варильної поверхні: Індукційна. Потужність конфорок: 210мм -2000Вт 160мм -1500Вт. Ширина вскмоктуючої насадки: 520 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Тип | Індукційна |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 288 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5.8 |
| Вид поверхні | індукційна |
| Висота, мм | 110 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 55х288х520 |
| Габарити паковання (ВхШхГ), мм | 110х350х580 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня конфорка: діаметром 16 см, потужність 1.5 кВт Задня конфорка: діаметром 21 см, потужність 2.6 кВт |
| Довжина, мм | 580 |
| Комплектація | інструкція, монтажний комплект |
| Кількість конфорок | 2 |
| Максимальна потужність під'єднання | 4100 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Наявність вилки | Немає |
| Наявність шнура живлення | Да |
| Потужність конфорок | 210 мм -2000 Вт 160 мм -1500 Вт |
| Потужність під'єднання | 3500 Вт |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ), мм | 268х500 |
| Розташування панелі керування | фронтальне |
| Тип варильної поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | індукційні |
| Тип керування | Сенсорний |
| Керування | сенсор |
| Функції | 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), розпізнавання посуду, індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу |
| Цвет изделия | Чорний |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 520 мм |
| Ширина, мм | 520 мм |
| Штрих код | 6902019905236 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 929 ₴


