Варильна поверхня GPC 725 BE склокераміка, 4 конф. (GRUNHELM)
6 229 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 4. Матеріал поверхні: Склокераміка. Функції: 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу. Штрих код: 6902020888122. Тип управління: Сенсорний. Кількість програм: 0. Виробник: Grunhelm. Тип: Варильна поверхня. Колір: Чорний. Висота: 55 мм. Глибина: 520 мм. Тип варильної поверхні: Електрична. Потужність конфорок: 1Х (200мм, 1800Вт) 2Х (165мм, 1200Вт) 1х230/138mm, 2200/1100w. Ширина вскмоктуючої насадки: 590 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 55 мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість програм | 0 |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Потужність конфорок | 1Х (200 мм, 1800 Вт) 2Х (165 мм, 1200 Вт) 1х230/138mm, 2200/1100w |
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Тип керування | Сенсорний |
| Функції | 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 590 мм |
| Ширина, мм | 590 мм |
| Штрих код | 6902020888122 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 229 ₴


