Варильна поверхня GPC 623 BE склокераміка, 2 конф. (GRUNHELM)
3 759 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 2. Комплектація: інструкція, варильна поверхня, гарантійний талон. Матеріал поверхні: Склокераміка. Функції: 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу. Штрих код: . Тип управління: Сенсорний. Виробник: Grunhelm. Тип: Варильна поверхня. Колір: Чорний. Висота: 55 мм. Глибина: 520 мм. Тип варильної поверхні: Електрична. Потужність конфорок: 1х1800/1х1200. Ширина вскмоктуючої насадки: 288 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 55 мм |
| Комплектація | інструкція, варильна поверхня, гарантійний талон |
| Кількість конфорок | 2 |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Потужність конфорок | 1х1800/1х1200 |
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Тип керування | Сенсорний |
| Функції | 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 288 мм |
| Ширина, мм | 288 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 759 ₴


