Варильна поверхня GPC 723 BE склокераміка, 4 конф. (GRUNHELM)
6 329 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 4. Матеріал поверхні: Склокераміка. Потужність: 6000 Вт. Виробник: Grunhelm. Країна виробник: Китай. Висота: 5.1 см. Вага нетто: 9.2 кг. Вага брутто: 10.2 кг. Частота струму: 50 Гц. Глибина: 52 см. Ширина вскмоктуючої насадки: 59 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10.2 кг |
| Вага нетто | 9.2 кг |
| Висота | 5.1 см мм |
| Глибина | 52 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Потужність | 6000 Вт кВт |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 59 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 329 ₴


