Духова шафа GDG600W біла мех.таймер (GRUNHELM)
9 639 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Духова шафа, деко маленька, деко велика, грати-гриль. Функції: гриль, традиційне приготування, верхнє + нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання + конвекція, розморожування. Штрих код: 6902827018876. Тип освітлення: Лампи розжарювання. Тип управління: Поворотні перемикачі. Кількість програм: 6. Виробник: Grunhelm. Тип: Духова шафа. Колір: Білий. Висота: 595 мм. Поверхня внутрішньої камери: Емаль легкого очищення. Конвекція: Так. Гриль: Так. Глибина: 550 мм. Хромовані напрямні: Так. Ширина вскмоктуючої насадки: 595 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 595 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Духова шафа, деко маленька, деко велика, грати-гриль |
| Кількість програм | 6 |
| Поверхня внутрішньої камери | Емаль легкого очищення |
| Тип | Духова шафа |
| Тип освітлення | Лампи розжарювання |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Функції | гриль, традиційне приготування, верхнє + нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання + конвекція, розморожування |
| Хромовані напрямні | Да |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Ширина, мм | 595 мм |
| Штрих код | 6902827018876 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 639 ₴


