Описание характеристики: . Комплектація: Духова шафа, глибоке деко. Функції: гриль, верхнє нагрівання, нижнє нагрівання,. Штрих код: 8690001318390. Тип освітлення: Лампи розжарювання. Тип управління: Поворотні перемикачі. Рівень шуму: 49 дб. Клас енергоспоживання: А. Кількість програм: 8. Підсвічування: Так. Енергоспоживання: 0.62 кВт/год. Потужність: 1600 Вт. Вага: 22.27 кг. Таймер: Механічний. Виробник: Grunhelm. Тип: Духова електрична шафа. Об `єм: 65 л. Колір: Чорний. Висота: 595 мм. Поверхня внутрішньої камери: Емаль легкого очищення. Конвекція: Так. Гриль: Так. Глибина: 525 мм. Хромовані напрямні: Так. Максимальна температура: 250 °С. • Розмір з підставкою: . Ширина вскмоктуючої насадки: 595 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Конвекція | Так |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 22.27 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.62 кВт/год |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Духова шафа, глибоке деко |
| Кількість програм | 8 |
| Максимальна температура | 250 °С |
| Об `єм | 65 л |
| Поверхня внутрішньої камери | Емаль легкого очищення |
| Потужність | 1600 Вт кВт |
| Підсвітка | Да |
| Рівень шуму | 49 дб дБ |
| Таймер | Механічний |
| Тип | Духова електрична шафа |
| Тип освітлення | Лампи розжарювання |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Функції | гриль, верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, |
| Хромовані напрямні | Да |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Штрих код | 8690001318390 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴


