Описание характеристики: . Матеріал поверхні: Емальований метал. Штрих код: 6902020901159. Продуктивність: 650 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря, рециркуляція. Тип освітлення: 2х1.5 Вт LED. Тип управління: Механічний, кнопковий. Виробник: Grunhelm. Тип: Витяжка телескопічна. Колір: Білий. Висота: 463 мм. Глибина: 200 мм. Ширина вскмоктуючої насадки: 595 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 463 мм мм |
| Висота, мм | 230 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина, мм | 540 |
| Колір | Білий |
| Матеріал поверхні | Емальований метал |
| Продуктивність | 650 м3/год куб. м/хв |
| Режим роботи | Відведення повітря, рециркуляція |
| Тип | Витяжка телескопічна |
| Тип освітлення | 2х1.5 Вт LED |
| Тип керування | Механічний, кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Ширина, мм | 595 мм |
| Штрих код | 6902020901159 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 219 ₴


