Описание характеристики: . Габариты (ВхШхГ), мм: 198х595х480. Габариты упаковки (ВхШхГ), мм: 540х640х230. Цвет изделия: нержавеющая сталь. Тип используемого газа: купольная. Штрих код: 6902019902341. Вес в упаковке, кг: 9.8. Автоматическое вкл/выкл (сенсор): Ні. вага, кг: 8.4. Диаметр воздуховода: 15 см. Дисплей: нет. Кількість швидкостей: 3. Количество/мощность моторов: 1х65 Вт. Комплект поставки: вытяжка /инструкция. Продуктивність: 650 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря, Рециркуляція. Тип монтажа: пристенный. Тип освітлення: 1х2 Вт LED. Тип управління: Кнопковий, Механічний. Тип фільтра: Алюминиевый жировой фильтр. Рівень шуму: 58 Дб. Виробник: Grunhelm. Тип: Витяжка купольна. Колір: Сріблястий. Висота: 540 мм. Глибина: 480 мм. Жировий фільтр: Алюмінієвий касетний. Ширина вскмоктуючої насадки: 595 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 480 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Вага в пакованні, кг | 9.8 |
| Висота | 540 мм мм |
| Висота, мм | 540 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 198х595х480 |
| Габарити паковання (ВхШхГ), мм | 540х640х230 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Довжина, мм | 230 |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Кількість/потужність моторів | 1х65 Вт |
| Колір | Сріблястий |
| Комплект постачання | витяжка/інструкція |
| Продуктивність | 650 м3/год куб. м/хв |
| Режим роботи | Відведення повітря, рециркуляція |
| Тип | Витяжка купольна |
| Тип газу, що використовується | купольна |
| Тип монтажа | пристінний |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий, Механічний |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий фільтр |
| Цвет изделия | неіржавка сталь |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Ширина, мм | 595 мм |
| Штрих код | 6902019902341 |
| Вага (кг) | 8.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 329 ₴


