Описание характеристики: . Матеріал поверхні: Загартоване скло. Штрих код: 6902008018114. Продуктивність: 950 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря, Рециркуляція. Тип освітлення: 2х1.5 Вт LED. Тип управління: Сенсорний, Жестами. Виробник: Grunhelm. Тип: Вбудована витяжка. Колір: Чорний. Висота: 294 мм. Глибина: 276 мм. Ширина вскмоктуючої насадки: 530 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 276 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 294 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Режим роботи | Відведення повітря, рециркуляція |
| Тип | Вбудована витяжка |
| Тип освітлення | 2х1.5 Вт LED |
| Тип керування | Сенсорний, Жестами |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 530 мм |
| Ширина, мм | 530 мм |
| Штрих код | 6902008018114 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴


