Витяжка GVN 330 W вбудована біла (GRUNHELM)
6 619 ₴
- В наявності
- Код: GVN 330 W
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Матеріал поверхні: Загартоване скло. Штрих код: 6902087580113. Продуктивність: 950 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря, Рециркуляція. Тип освітлення: 2х1.5 Вт LED. Тип управління: Сенсорний, Жестами. Виробник: Grunhelm. Тип: Вбудована витяжка. Колір: Білий. Висота: 294 мм. Глибина: 276 мм. Ширина вскмоктуючої насадки: 530.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 276 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 294 мм мм |
| Висота, мм | 294 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Продуктивність | 950 м3/год куб. м/хв |
| Режим роботи | Відведення повітря, Рециркуляція |
| Тип | Вбудована витяжка |
| Тип освітлення | 2х1.5 Вт LED |
| Тип керування | Сенсорний, Жестами |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 530 |
| Ширина, мм | 530 |
| Штрих код | 6902087580113 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 619 ₴


