Витяжка GVC 020 B вбудована чорний (GRUNHELM)
2 939 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6990001286531. Кількість швидкостей: 3. Продуктивність: 650 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря. Тип освітлення: 1х2 Вт LED. Тип управління: Кнопковий. Рівень шуму: 56 дБ. Клас енергоспоживання: С. Енергоспоживання: 0.07 кВт/год. Вага: 4.5 кг. Виробник: Grunhelm. Тип: Вбудована витяжка. Матеріал: Емальована сталь. Колір: Чорний. Висота: 255 мм. Глибина: 291 мм. Жировий фільтр: Алюмінієвий касетний. Діаметр отвору: 150 мм. • Розмір з підставкою: . Ширина вскмоктуючої насадки: 525 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Глибина | 291 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 255 мм мм |
| Діаметр отвору | 150 мм |
| Енергоспоживання | 0.07 кВт/год |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Клас енергоспоживання | З |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Продуктивність | 650 м3/год куб. м/хв |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Тип | Вбудована витяжка |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 525 мм |
| Штрих код | 6990001286531 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 939 ₴


