Описание характеристики: . Матеріал поверхні: Пластик. Штрих код: 6902025770279. Продуктивність: 650 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря. Тип освітлення: 1х2 Вт LED. Тип управління: Кнопковий. Виробник: Grunhelm. Тип: Вбудована витяжка. Колір: Білий. Висота: 525 мм. Глибина: 198 мм. Ширина вскмоктуючої насадки: 291 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 198 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 525 мм мм |
| Висота, мм | 525 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал поверхні | Пластик |
| Продуктивність | 650 м3/год куб. м/хв |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Тип | Вбудована витяжка |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 291 мм |
| Ширина, мм | 291 мм |
| Штрих код | 6902025770279 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 359 ₴


