Описание характеристики: . Матеріал поверхні: Загартоване скло. Штрих код: 6902020000104. Продуктивність: 1000 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря, Рециркуляція. Тип освітлення: 2х1.5 Вт LED. Тип управління: Сенсорний, Жестами. Вага: 18 кг. Виробник: Grunhelm. Тип: Похила витяжка. Колір: Чорний. Висота: 146 мм. Глибина: 380 мм. Жировий фільтр: Алюмінієвий касетний. Діаметр патрубка повітроводу: 150 мм. Ширина вскмоктуючої насадки: 595 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Глибина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 146 мм мм |
| Висота, мм | 146 мм |
| Діаметр патрубка повітроводу | 150 мм |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Продуктивність | 1000 м3/год куб. м/хв |
| Режим роботи | Відведення повітря, рециркуляція |
| Тип | Похила витяжка |
| Тип освітлення | 2х1.5 Вт LED |
| Тип керування | Сенсорний, Жестами |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Ширина, мм | 595 мм |
| Штрих код | 6902020000104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 789 ₴


